Par mums

SIA „Kurzemes granulas” ir lielākais granulu ražošanas uzņēmums ar vietējo kapitālu Latvijā, un tas veic savu darbību Ventspils brīvostas (http://www.portofventspils.lv/) teritorijā atbilstoši visām vides aizsardzības prasībām.

Mūsu ražotne darbojas no 2005.gada un šobrīd saražo ap 70’000 tonnu granulu gadā, t.sk. 45’000 ÷ 50’000 t augstas kvalitātes industriālās granulas un 20’000 ÷ 25’000 t Premium klases granulas (DINplus, ENplus-A1). Granulas tiek ražotas tikai no vietējām izejvielām: 70÷80% izejvielu ir tīras skujkoku zāģskaidas un ēveļskaidas no vietējās zāģētavas, bet 20÷30% ir šķelda un dedzināmā/ tehnoloģiskā malka. Ražošanas procesā netiek izmantotas nekādas ķīmiskas piedevas. Šobrīd tiek ražotas tikai 6 mm granulas.

Industriālās granulas pārsvarā tiek piegādātas bērtā veidā ar kuģiem uz dažādām Eiropas valstīm (Dāniju, Beļģiju, Zviedriju, Lielbritāniju, Nīderlandi, Vāciju, Poliju u.c.), kur tiek izmantotas elektrostacijās, termocentrālēs un katlu mājās. Premium granulas pamatā tiek piedāvātas klientiem iepakotā veidā izmantošanai gan mājsaimniecībās, gan nelielos uzņēmumos apkures vajadzībām. Premium granulas tiek eksportētas uz ārvalstīm (Itāliju, Lielbritāniju, Beļģiju, Franciju, Vāciju, Dāniju, Zviedriju u.c.), kā arī pārdotas vietējā tirgū.

Mūsu uzņēmums ir sertificēts atbilstoši standartiem ISO 9001:2015FSC® (licences kods FSC–C095342), PEFC (reģistrācijas kods NC-PEFC/COC–023501), DINplus un ENplus, kas apliecina organizācijas vadības un saražotās produkcijas kvalitāti.

line
footer
© 2012 Kurzemes granulas LTD, Visas tiesības rezervētas.